LOLA dětem POMÁHÁ

LOLA dětem…když jsem vymýšlela název, který by vystihoval všechny ty moje sny a činy, které jsem měla v hlavě, napadl mě právě tento název.

Dětem – protože výrobky, které jsem vyráběla, jako spony na kočárek, náramky, klipíky atd. byly pro děti 🙂

Dětem – protože jsem měla sen, že až budu mít dostatečný příjem a eshop bude rozjetý, budu se dělit o zisky , které budou pomáhat hendikepovaným/nemocným dětem a jejich rodinám. Dostatečný, co to vlastně znamená? Přišla tato covid krize a zájem o objednávky hluboce klesl. Ale DOSTATEČNÝ v této době znamená, že jsme zdravý a máme střechu nad hlavou, kterou nám nikdo neveme 🙂

Stalo se to tak, že jednoho dne na mě vykoukl ve světě internetu a všemožných IG příspěvků SOFINČIN příběh. Hned mě to chytlo za srdce a došlo mi, že teď je ten správný čas přispět trochou do mlýna. Maminka Sofinky mě ihned po sdílení jejich příspěvku kontaktovala a PODĚKOVALA 🙂

Cítila jsem, že ji můžu pomoci a můžete ji pomoc i vy 🙂 Sofinka trpí od narození nejtěžší formou SPINÁLNÍ SVALOVOU ATROFIÍ. Je to boj na celý život. A i když jde medicína stále dopředu a Sofinka dostala lék, stále nemá vyhráno. Samotný lék pouze zastaví další progresi nemoci. Léčba nyní spočívá hlavně v pravidelných rehabilitacích a cíleném cvičení. Sofinka cvíčí každý den – několikrát za den. Jelikož Sofinčino tělíčko připomíná měkkou „hadrovou panenku“, není snadné s ní manipulovat a proto potřebuje ke svému životu spoustu kompenzačních a zdravotních pomůcek.

Její každodenní pokroky můžete sledovat na jejich IG profilu: nadeje_pro_sofinku

My s Lolou držíme Sofince i celé její rodině palečky a doufáme, že bude moci svůj život prožít co nejvíce jako její vrstevníci 🙂 Doufáme, že i Vás příběh zasáhl u srdce a imaginárně pozvete Sofinku na zákusek 🙂 Pod tímto příspěvkem naleznete QR KOD pro rychlou platbu, částku zvolte jakou chcete, každá korunka se počítá. Jakou částkou osladíte této holčičce život? 🙂 Za vybrané peníze si Sofinka může koupit pomůcky na cvičení nebo přispějete na rehabilitační pobyt, který ji tolik pomáhá. Navíc ji můžete sledovat na Instagramu a vidět její úsměv, či to poslat dál.

DĚKUJI, že jste dočetli až sem. DĚKUJI za každou pomoc pro Sofinku.

Příběh Sofi byl příběhem března, v dalším měsíci podpoříme jiné dítě, které potřebuje pomoc.

KRÁSNÝ DEN

Zdroj: www.nadejeprosofinku.cz