LOLA pomáhá Matyáškovi

Květnové dítě, které dostane naši malou finanční pomoc a vaši velkou pozornost je pětiletý MATYÁŠEK z našeho kraje 🙂 Kvůli svému onemocnění nehybný, neschopný běžné komunikace. Aktuálně je napojen na domácí umělou plicní ventilaci a stravován uměle PEG. Komunikuje pouze očima a drobnými zvuky. Ani po třech letech se bohužel nepodařilo lékařům zjistit příčinu onemocnění. 

Babička Jana je od začátku onemocnění tím, kdo o Matyho pečuje, prošla s ním všemi strastmi a aktuálně žijí spolu sami. Kvůli množství hospitalizací a nepřetržité péči musela výrazně omezit svou práci, kterou podle možností dělá po nocích. Přesto se s obrovskou láskou snaží udělat vše proto, aby se Maty znovu uzdravil. Nejen že nemá čas pro sebe, ale zákeřné onemocnění je i finančně velmi zatěžující, léčbu lze realizovat jen díky finančním prostředkům z podpory a díky štědrosti okolí. Ale na větší investice se nedostává.

Co aktuálně chybí nejvíc je auto, na které není dostatek prostředků. Touto cestou bychom chtěli Janě a Matyáškovi pomoci v jejich už tak těžké situaci. Odkazem níže, se rovnou prokliknete na sbírku pořádanou nadací donio.cz už chybí opravdu malinko k vybrání částky 🙂

https://www.donio.cz/LepsiZivotProMatyaska

Děkujeme, že pomáháte s námi 🙂 Každým nákupem u nás pomáháte i nepřímo, protože díky tomu můžeme přispívat částky dětem, které to potřebují. V květnu má spousta dětí kolem nás NAROZENINY !! Neváhejte se kouknout na naše narozeninové boxíky!! Pro kluky máme Body s motýlkem a obří nafukovací jednička, která má 90cm!! K tomu spousta balonků, aby party mohla začít.