Jak to všechno začalo?


Já a moje Lola

Všechno to začalo jako nápad maminky na mateřské ,,dovolené,,  Už dlouho měla touhu začít tvořit něco originálního, pro děti, zabavit svoji kreativní duši a mít z toho dobrý pocit.

Nejprve jsem se věnovala výrobou ozdobných spon nejen na kočárky, klíčenky a náramky na přání. Jenže poptávka rostla a já jsem svoji nabídku stále rozšiřovala.

Tato práce mě velmi baví, těší mě, že Vám mohu nabídnout věci, které sama tvořím, každý korálek je mnou navléknutý, každá mašlička pečlivě šitá a obrázky na tričkách také sama nažehluji, abych Vám mohla garantovat kvalitu před kvantitou. Vybírám kvalitní materiály, bezpečné a ráda kombinuji dřevo a minerální kameny.

V říjnu 2020 jsem se posunula zase o krok dál, některé moje výrobky můžete najít v kamenné prodejně Teddyho svět v Novém Městě nad Metují 🙂 Tato prodejna garantuje výrobce jen z Čech a Slovenska a pro mě to je čest být součástí týmu.

v prodejně naleznete klipy na dudlík, narozeninové boxy, náramky a kojící korále

Nový rok 2022 přinese další nové začátky, protože nás čeká na přelomu ledna/února přírůstek do rodiny 🙂 Uvidíme jak to budu vše zvládat a třeba se na nové mateřské naučím konečně šít na stroji a obohatím svůj sortiment o další věci.

Nyní už můžete navštívit moje stránky, můj velký sen, přeji Vám příjemné nakupovaní a budu ráda, když se ke mně zase vrátíte.

Klára Zajíčková