SÍLA MINERÁLNÍCH KAMENŮ

část II.

AQUAMARINE

Akvamarín je známý pro svou dechberoucí modrou barvu, která připomíná mořskou hladinu. Stejně jako mořská hladina může mít i akvamarín různé odstíny modré, a to od světlých tónů, přes zelenkavé tóny, až po tmavě modrou barvu. Akvamarín má údajně pozitivní účinek na manželství, neboť pomáhá partnerům překonávat jejich vzájemné odlišnosti. Tento modrý drahokam zajišťuje dlouhodobé a harmonické vztahy a pozitivně působí na nastolení emocionální a duševní rovnováhy, proto se často používal jako léčebný prostředek proti úzkosti. Díky své modré barvě je akvamarín vhodný pro meditaci, protože přináší klid, mír a inspiraci a rovněž posiluje osobní sílu a auru. Z fyzických účinků pomáhá v boji s artritidou, záněty očí, bolestmi žaludku a křečovými žilami.

Nádherný modrý akvamarín vládne Vodnářům a Rybám. Vzdušnému znamení pomáhá najít harmonii a spojuje ho s reálným světem.

Tento nádherný kámen můžete v mé nabídce najít broušený například v NÁRAMKU AQUA nebo hladký v NÁRAMKU S ANDĚLSKÝMI KŘÍDLY.

.

OBSIDIÁN SNĚŽNÝ

Zavádí vás do vašeho nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Stejně jako jeho vznik, obsidián je přírodní vulkanické sklo. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Kámen je symbolem Země. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Pro své silné a dvojaké účinky by měl být nošen s regulujícím křišťálem a proto ho najdete v NÁRAMKU STROM ŽIVOTA spolu s křišťálem a křemenem, aby vám pomáhal ve správná rozhodnutí, na světlo.

.

HEMATIT

Hematit je kámen černé barvy, který se po opracování leskne jako kov. Je to proto, že obsahuje velké množství železa. Je mocným kamenem a považován za nejsilnější léčivý kámen vůbec pro „vytahování“ nemocí z těla, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a pomáhá ženám překonat plachost. Příznivě prý působí hlavně na nemoci krevního oběhu.

V mém eshopu můžete hematit nalézt v náramcích pro pány i dámské. PÁNSKÝ NÁRAMEK s hematitem a lávové kameny dodají nositeli opravdu velkou sílu, ochranu a cílevědomost. NÁRAMEK RŮŽENÍN zase obsahuje všechny minerály, které dodají své majitelce odvahu, zdraví, sebevědomí a krásu 🙂