SÍLA MINERÁLNÍCH KAMENŮ

Část I.

Přitážlivá moc a síla minerálních kamenů se dotýká každého z nás, už na pohled nás dokáží zaujmout. Přemýšleli jste někdy ovšem o tom, jakou sílu vyzařují a v čem nám mohou pomoci? Fungují na základě rezonance a vibrací, které pronikají do našeho těla. Ovlivňuje je světlo, slunce, naše nálada. Pomáhají nám například snížit stres, zlepšit spánek, zmírnit bolesti hlavy, ale také třeba přivolat lásku, zvýšit sebevědomí a podpořit důvěru v sebe sama a své schopnosti. Důležité je, aby byl minerální kámen přímo v kontaktu s naším tělem. Proto je naprosto nejlepší volbou moderní náramek, který nejen, že nám pomáhá, ale je i krásným šperkem a doplňkem.

Nyní si řekneme pár slov o každém minerálu, který můžete nalézt v mých náramcích.

RŮŽENÍN

Růženín je růžová odrůda křemene, jehož barva se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Jako kámen lásky, něhy a smyslnosti je růženín silným afrodiziakem, protože stimuluje smyslnost a sexuální fantazii. Růženín je však také skvělým kamenem pro pokojný spánek, který chrání před nočními můrami. Jako elixír pomůže redukovat vrásky a podporovat regeneraci pokožky. Růženín stimuluje správnou funkci srdce a oběhového systému. Pomáhá při zmírňování napětí a stresu, při pocitu bušení srdce nebo pro stabilizaci nepravidelného srdečního rytmu.

Vhodné pro znamení: býk, rak, panna, štír, váhy

Náramek RŮŽENÍN ode mně

.

.

PRASKANÝ KŘIŠŤÁL

Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním.

Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle. Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně. Křišťál je od pradávna považován za symbol rovnováhy a čistoty a je používán jako talisman, který kromě jiného přináší štěstí. Legenda vypráví, že císař Nero poté, co v záchvatu zuřivosti rozbil svou sbírku křišťálových pohárů, začal záhy ztrácet svůj vliv i moc. Australští šamani jej používají k přivolání deště, Tibeťané užívají křišťál a jeho účinky k léčbě otevřených ran, v Japonsku je symbolem trpělivosti a moudrosti.

Oblíbený náramek z křišťálem například STROM ŽIVOTA

.

.

LÁVOVÝ KÁMEN

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Láva je roztavená hornina, která vyvěrá na povrch země během sopečných erupcí. Její teplota se pohybuje v rozmezí 750 až 1 200 °C. Lávu tvoří roztavená hornina, krystaly a plyny, a vlivem měnící se teploty chladne a vznikají kráterky.

Léčebné využití:   Lávové kameny jsou používány hlavně pro svou schopnost odstranit negativní energii. Jejich využití známe hlavně při masážích. Mají vlastnost přenášet tepelnou energii a prokrvovat tělo. Tím pádem zmenšují napětí ve svalech, zlepšují látkovou výměnu, aktivizují lymfatický a imunitní systém a mají antistresový, relaxační účinek. Náramek z lávových kamenů zde.

Vhodné pro znamení:   Kozoroh, Beran, Štír a Váhy     

.

TOTO JSOU NEJOBLÍBENĚJŠÍ MINERÁLY, KTERÉ POUŽÍVÁM PŘI VÝROBĚ NÁRAMKŮ A V PŘÍŠTÍM DÍLE SE PODÍVÁME NA TY DALŠÍ 🙂