VÝROBA DĚTSKÝCH KOUSÁTEK

Při výrobě dětských věcí, určených ke kousání a ke kontaktu s miminkem, dbám zvláště v těchto časech na dodržování veškeré hygieny, jako je dezinfekce pracovní desky a dezinfekce rukou. U každého výrobku je a vždy bylo doporučení, aby se před prvním použití umylo horkou vodou nebo bezoplachovou dezinfekcí.

Každý korálek je pečlivě vybírán. Silikonové komponenty z bezpečného potravinářského silikonu jsou objednávány výhradně od českých dodavatelů s certifikací. Dřevěné korálky jsou z bukového dřeva, které je také atestováno pro děti do 3 let. Jsem nesmírně ráda, že jako poslední novinku mám zařazena i česká písmenka s diakritikou, proto už se nestane, že by na klipu bylo SIMONEK, ale bude tam ŠIMONEK 🙂

Klipy na dudlík i kousátka jsou navléknuté na saténové niti, která je určená na výrobu dětských klipů, nelze přetrhnout a uzlíku je věnována mimorádná pozornost .)

Velice mne těší, když můžu vyrobit věc se jménem a udělat tak originál, který dostane darované miminko. Takový výrobek je cenný, protože se jedná o věc přímo pro obdarovaného. Jako například Newborn boxy.

Další krásné originální věci jsou Klipy se jménem

Každý výrobek je pečlivě zabalen, aby potěšil oko již při prvním spatření. Děkuji za vaši přízeň a těším se na objednávku.